Головна » Статті » Поради на січень
Астрологічні поради на січень для всіх знаків зодіаку.

Овен

21 березня - 20 квітня

Овни повинні налаштуватися на активний місяць, і хоча не все у вас може виходити, перешкоди вас не дратують. Перший тиждень пройде вельми спокійно, ви насолоджуєтеся святом і дуже багато спілкуєтеся. Всі події відбуватимуться швидше будинку, галасливі компанії вам не особливо цікаві. Потрібно відпочити, адже минулий рік був для Овнів не найпростішим, тому сімейна зустріч Нового року вас цілком влаштовує. З середини місяця Овни включаються в роботу, якої буде багато, і вона буде вельми гідно оплачуватися. Але крім цього у вас виникнуть справи, пов'язані з нерухомістю, квартирою або дачею. Доведеться приймати дуже відповідальні рішення, і тут я вам не раджу поспішати. Деякі розбіжності можливі з найближчими родичами, вам стає непросто знайти з ними спільну мову. Але Овни проявляють не властиву їм хитрість і вміють піти від проблем. Наприкінці січня ви можете прийняти несподіване рішення, вам захочеться відпочити і виїхати якнайдалі від рідного дому. Врахуйте, що вам поки не потрібні екстремальні подорожі, але от зміна обстановки вам явно не зашкодить!

Телець

21 квітня - 21 травня

Тельці з великими надіями вступають в Новий рік, вони явно налаштовані позитивно. Вам багато що вдається, і ви собою задоволені. Основна тема січня - домогтися стабільності у матеріальному становищі і правильно вкласти гроші, які з'являться у вас уже до середини місяця. Потрібно уважно вивчити всі передбачувані варіанти, але ви це якраз вмієте робити. Тельці вирішили в чомусь змінити своє сімейне життя. Можливо, вам набридло підкорятися вимогам дружина і ви захотіли зайняти чільну позицію в домі? З'являється бажання стати більш авторитетною, і не можна сказати, що всі цим будуть задоволені. Але Тельці впевнені у своїй силі і не хочуть відступати. Якщо ви поки незаміжня, відносини можуть носити вельми мінливий характер. На початку місяця ви купаєтеся в любові і турботі, друга половина січня може підносити неприємні сюрпризи. Ви навіть можете дізнатися речі, які вас неприємно здивують. Але у Тельців завидний запас міцності, і емоційно ви зараз вельми стійкі. Наприкінці цього місяця не варто ні в чому ризикувати, ви просто зобов'язані приймати самі зважені рішення. Якщо вам запропонують нову роботу, варто обдумати пропозицію, воно може бути тільки з вигляду так заманливо.

Близнюки

22 травня - 21 червня

Близнюки - один із знаків зодіаку, який дійсно зміг домогтися певного прориву в році, що пішов, і нарешті ви змогли відчути, що ваше становище стало набагато більш стабільним і стійким. Ви розумієте, що отриманий успіх потрібно закріпити, і ви стаєте дуже активні в січні. Удача у вас в руках, і її не можна ні в якому разі упустити! У середині місяця, якщо ви працюєте з партнерами, можливе виникнення непередбачених ситуацій, пов'язаних з обманом. Але вас це розсердить, і упускати своїх можливостей ви не мають наміру! Прагнення Близнюків заробити гідні гроші зараз виходить на перший план, і січень принесе вам матеріальний достаток. Правда, тут же з'являться статті витрат, які ви не могли врахувати заздалегідь, готуйтеся до незапланованих витрат. Ваше особисте життя вельми прозаїчна, але ви поки і не поспішайте ні до яких змінами, вас задовольняє те, що ви маєте. Знайомства можуть носити короткочасний характер і не переростуть у серйозні стосунки, як би ви до цього ні прагнули. У відносинах з подругою з'явилося розбіжність, але в цій ситуації винні не ви. Трохи нерозумності Близнюки здатні проявити наприкінці січня, але з ким цього не буває?!

Рак

22 червня - 23 липня

Ракам в січні властиво помилятися, і ви можете через це стати більш уразливими і втратити впевненість у своїх силах. Вас турбують думки, від яких складно піти, і потрібно постаратися влаштувати своє життя так, щоб у ній було якомога більше позитивних моментів! Всі святкові дні не залишайтеся вдома, приймайте будь-які запрошення, якими б несподіваними вони не були! Можна поїхати за місто, відправитися в гості в абсолютно незнайому компанію, і взагалі зняти з себе якомога більше заборон. Вам це тільки піде на користь! Дуже важливо відчути, що ви потрібні й затребувані, і до кінця місяця на роботі ви зрозумієте, що так і є насправді. Якщо у вас власний бізнес, то він піде в гору просто на заздрість оточуючим. У Раків можуть з'явитися нестандартні ідеї, які й приведуть до успіху. Наприкінці місяця основні події торкнуться вашого особистого життя. Вам роблять несподіване зізнання, і воно цілком може закінчитися шлюбом надалі. Просто необхідно підтримувати себе в прекрасній формі. На вас можуть звернути увагу в самому несподіваному місці! Трохи змініть свою зовнішність, і ви самі відчуєте задоволення!

Лев

24 липня - 23 серпня

Левиці вельми непогано проводять новорічні свята і можуть навіть собі їх якимось чином продовжити. Вам не особливо хочеться виходити на роботу, і якщо ви зможете переконати начальство, що ще не достатньо відпочили, воно може піти вам назустріч, і ваші канікули триватиме. У матеріальному плані в січні Левиці дуже успішні, ви змогли відкласти певну суму грошей і тепер цілком готові витратити її на подорож. Навіть якщо ви вирушите туди на самоті, нічого страшного, нові знайомства у вас тут же з'являться вже в дорозі. Ви дивно привабливо виглядаєте, до того ж прекрасний настрій тільки сприяє вашої неперевершеності. Друга половина місяця готує Левам бажання досягти успіхів у тих справах, якими ви раніше не займалися, і ви затіваєте нові проекти. Можлива поява хобі, пов'язаного з творчістю, у вас відкриваються нові здібності. Заняття спортом незвичайно захоплюють Львиц, навіть якщо ви ніколи не займалися лижами чи плаванням, це цілком можливо. Ось тільки гроші до кінця місяця можуть несподівано закінчитися, і вам доведеться подумати, де ж їх можна швидше заробити.

 Діва

24 серпня - 21 вересня

Діви, природно, більше за всіх інших членів сім'ї вклали сил у підготовку новорічних свят, та й за перший тиждень січня ви втомитеся! Постарайтеся раціонально витрачати свої сили, довірте приготування смачних страв своїм родичам, не стійте весь день біля плити. Вам теж потрібно розслабитися, подивитися улюблені фільми, сходити в гості до подруги, ви цілком на все це маєте право! Але потрібно сказати, що ваш чоловік ставиться до вас дуже дбайливо, у багатьох сім'ях панують просто ідеальне відносини. Діви не бурчать, як зазвичай, прощають всім дрібні недоліки і заслуговують цим любов і повагу. Друга половина місяця може виявитися для Діви вельми несподіваною. Але якщо вам давно обіцяли підвищення по службі, то воно вас не здивує, а тільки обрадує. Так що змін на роботі вам не минути, особливо якщо ви давно працюєте на одному і тому ж місці і вже заслужили там повагу. Вільні від сім'ї Діви починають користуватися увагою у чоловіків. Якщо ви втомилися від самотності, озирніться по сторонах! Вами цікавиться людина, яку ви давно знали, але до цих пір цього не помічали. Вас чекає пригода в цьому січні!

Ваги

22 вересня - 23 жовтня

Терезам доведеться прожити місяць, повний тривог і хвилювань, і дуже добре, якщо перший тиждень січня ви проведете позитивно і запасаєтеся силами. Емоційно Терези не особливо стійкі, ви звертаєте увагу на події, які вас раніше не хвилювали. Вам здається, що ваше матеріальне становище може різко погіршитися, у вас з'явилися передчуття, і ви займаєтеся тим, що намагаєтеся зберегти вже зароблені гроші. Це приймає просто маніакальну форму, і ніхто з родичів або подруг вже не хоче говорити з вами на цю тему. Не варто бути такою недовірливої, намагайтеся переключитися на щось інше! Адже у вас вже давно з'явився особистий інтерес, і ви повні романтики. Якщо це так, не витрачайте даремно час, вирушайте на побачення, паморочиться голова чоловікам, це найкраще допомагає зняти стрес і поганий настрій. Кінець січня вносить корективи у ваші плани. Якщо роботи було дуже багато, то тепер вона пропала. Не журіться з цього приводу і постарайтеся скористатися освободившимся часом! Якщо ви зможете пересилити якісь обставини, місяць пройде для вас далеко не найгіршим чином.

Скорпіон

24 жовтня - 22 листопада

Скорпіони найбільш удачливі з усіх знаків зодіаку в цьому січні. Ви чудово зустріли Новий рік. Але вам цього явно мало, і багато Скорпіони відправляються в подорож, яка буде просто незабутнім. Ви не поспішайте на роботу, і так їй було присвячено весь останній час. І це абсолютно правильно. Зароблених грошей вистачить Скорпіонам безбідно прожити весь січень, і вони ще повинні залишитися! Милі пані не забувають про свої особисті інтереси та особистому житті. Ви як завжди дуже привабливі, і сексуальні інтереси виходять на перше місце. Проявити обережність в нових знайомствах все ж буде незайвим, вас можуть підстерігати непорозуміння. Не приймайте все, що вам скажуть, за чисту монету, хтось може вас використовувати в своїх інтересах. Наприкінці січня Скорпіони приймаються за роботу, і одне вдале пропозицію слід за іншим. У вас є право вибору, і чините ви дуже розумно. На початку року можна дуже зміцнити своє становище і авторитет, не пропустіть шанс, і тоді весь рік можна прожити досить комфортно!

Стрілець

23 листопада - 21 грудня

Стрільці схильні ставити перед собою досить складні завдання, але можуть домагатися бажаного. Ви прекрасно знаходите спільну мову з практично незнайомими людьми, і це вам допомагає. Але тільки все, що пов'язано з роботою, краще починати в другій половині місяця, тоді вас не тільки порадують результати, але ви зможете ще й заробити гроші. А ось в особистому життя січня для вас - не найкращий час. З одного боку, ви можете відчувати розчарування в тій людині, який знаходиться поруч з вами, і він вас дратує все більше і більше. Ні в якому разі не вирушайте з ним в далекі поїздки, сварки будуть просто неминучі. Але деякі Стрільці потрапляють зовсім в іншу ситуацію. Вас зраджують, і ви навіть можете дізнатися про зраду. Загалом, романтична сторона життя не радує. Якщо ви не можете зібратися з думками і не знаєте, як вчинити, довірте свої таємниці близькій подрузі. Вона вас не підведе! Січень закінчиться для вас не так бурхливо, як починався, і ви знову знаходите душевний спокій.

Козеріг

22 грудня - 19 січня

Січень може принести Козерогам проблеми в багатьох сферах життя, але у вас добре розвинена інтуїція, і таким чином частини негативних явищ ви можете уникнути. Ви розумієте, наприклад, що у вас не так багато грошей, щоб їх нерозбірливо витрачати на свята, і намагаєтеся себе в чомусь обмежити. Дальні поїздки Козерогам точно зараз не потрібні, вони для вас будуть руйнівним задоволенням. У другій половині місяця Козероги можуть значно зіпсувати відносини з начальством, і від цього конфлікту вам навряд чи вдасться піти. Може нависнути загроза безробіття, але, на щастя, у вас є знайомі, які вам запропонують досить вигідне місце. Так що все не так вже і погано! Романтична сторона життя Козерогів поки обходить стороною. Ви здатні кимось захопитися, але навряд чи вам дадуть відповідь взаємністю. Переживаєте ви цю невдачу гідно, але Козероги завжди в подібних ситуаціях не витрачають багато емоцій. Загалом, січень для вас - не самий вдалий місяць, але таке може статися з кожною людиною.

Водолій

20 січня - 19 лютого

Перша половина місяця явно не наділяє Водоліїв хорошим настроєм. Ви постійно чимось незадоволені, вам нудно, і, мабуть, новорічні свята пройдуть далеко не так, як би вам цього хотілося. Не збуваються якісь надії та очікування, ви явно припускали, що рік закінчиться для вас більш романтично. У Водоліїв можуть розірватися відносини, які тривали дуже довго, і явно не ви виявили ініціативу для того, щоб вони підійшли до кінця. До кінця місяця ця ситуація може вас хвилювати дуже сильно. Непогано було б більше уваги приділити своїй кар'єрі. Якщо постаратися, тут можна добитися вельми непоганих результатів. Особливо якщо ви має свій бізнес, кількість клієнтів вас буде тільки радувати. Гроші поки розходяться швидко, але ви і не ставите метою їх відкладати на великі покупки. Наприкінці місяця може відбутися несподівана подія, і ваш настрій підніметься.

Риби

20 лютого - 20 березня

Риби задоволені минулим роком і сподіваються, що і майбутній рік принесе їм багато незабутніх подій. У всякому разі, початок січня повністю відповідає вашим очікуванням - вас оточують друзі і ви дуже романтично налаштовані. Нове знайомство, яке трапиться у багатьох Риб, ймовірно, приведе вас до шлюбу в новому році. Риби поки не хочуть серйозно займатися кар'єрою, на роботі вони не особливо затребувані. Іноді вас це засмучує, але в цілому ви задоволені вільним часом, який у вас з'явилося. У середині місяця до вас можуть несподівано приїхати родичі, і багато плани зазнають змін. Несподівані звістки вплинуть на рішення квартирного питання, і в чомусь ви тут можете програти. Краще рішення цих проблем відкласти на деякий час. У Риб не вистачає жорстких установок і прагнень, але вас це не дивує, оскільки ви відрізняєтеся м'яким характером.