Головна » Статті » Трави, злаки і гриби у снах
Трави в сновидіннях символізують зростання або в'янення надій, сподівань, прагнень. Вони також вказують на настрій самого сновидца, його мирні наміри, спокійне життя, якщо трава прохідна, зелена, і в сні її долати не потрібно. Соковита, насиченого кольору зелена трава - символ творення, розвитку та накопичення багатства. Трава - це і пам'ять, обнадійлива на відродження колишнього.

Переросла трава, що потребує підрізання, може символізувати ситуацію, ідеї, що потребують оформленні, редагуванні, або вказує на справу, в якій не обійтися без подолання певних труднощів. Висохла трава символізують хвороби, прикрощі і утруднення в справах і відносинах. А болотна вказує на матеріальний спокуса або сумнівні наслідки, а іноді вона символізує матеріальні витрати і навіть збитки.

Алое , Як і в реальному житті, у сні символізує цілющі властивості, підтримку і вихід із ситуації, що завдали психічні травми.

Водорості символізують підсвідомі мотиви, що сприймаються інтуїтивно в завершеному вигляді. Іноді вони можуть означати сумбурність і заплутаність почуттів, ідей і неясність мотивів, якщо наснилися переплітаються водорості темних кольорів.

Приснившийся кактус здатний вказувати на небезпечну ситуацію або на когось із оточення, хто здатний заподіяти біль, страждання. Як і кактус, що розростається при радіоактивному випромінюванні комп'ютера, цей хтось або щось вміє знаходити вигоду, коли харчується негативною енергетикою.

Клевер , Особливо якщо він трилистий, є символом удачі, успішності і процвітання, енергійного зростання і розквіту життєвої ситуації або відносин, виступаючи як щасливе знамення в очікуванні вдалих змін, смуги везіння.

Кропива у сні символізує дратівливий больовий фактор життя, неприємну інформацію. Але усвідомлення що раніше не передбачуваної болючою ситуації і своєчасне прийняття необхідних заходів цілком можуть виявитися сцілюючими для сновидца.

Приснившийся кущ може мати ряд значень, що визначаються відповідно до сюжету сну. Кущ може асоціюватися у сні з геніталіями. Палаючий, але не згоряє кущ символізує непорочність. Самотній кущ означає самотність. Чагарник, з якого складно вибратися, у сні може вказувати на заплутану ситуацію або відносини. Разросле зелений чагарник, що не що є перешкодою на шляху, цілком здатний символізувати несподіваний прибуток.

Лікувальна трава , Як правило, символізує зцілення. Іноді вона може вказувати на будь-яку дію або потреба в ньому, наприклад, сонливість, стимуляцію, очищення. До речі, на зцілюють якості продукту для сновидца може вказувати будь-яка рослина, будь-то трава, овоч чи фрукт. Це тоді, коли уві сні його вам дає хтось важливий і значущий для вас, або цей продукт у сні ви бачите або купуєте в аптеці.

Вічнозелений чагарник мирт , Символізує любов, чуттєву пристрасть, щасливий і гармонійний шлюб. Миртовий вінок знаменує перемогу і успіх.

Оливкова гілка символізує примирення, закінчення чвар і вирішення конфліктів, злагода і мудрість. Вона - символ дівочої чистоти і непорочності, спокою і незворушності.

Омела - У кельтів чарівна «золота гілка», оберіг, символ родючості, зцілення, а також легкого переходу від життя до смерті.

Плющ - Символ життєздатності, відданості і навіть надмірної турботи.

Реп'ях означає прилипливого колкость, надокучливість і чіпкість. Іноді вказує на присутність в оточенні когось або чогось, надмірно що намагається використовувати сновидца у власних інтересах, або просто наявність когось, хто просто дратує.

Сміттєві трави, бур'яни символізують засмічують свідомість погляди, нужденні у викоріненні, а також уявлення, що заважають в справах і відносинах.

Акцент в сновидінні на стовбурі рослин відображає стан внутрішньої цілісності сновидца, його індивідуальність, силу, віру, непохитність і міцність характеру, або їх відсутність, якщо стовбур слабкий, тонкий, але зате гнучкий і чутливий.

Очерет символізує гнучкість, силу волі, опірність матеріальним і чуттєвим устремлінням, якщо він не зламаний. Зламаний очерет у сні означає слабкість і крихкість. У кельтської та японської міфології йому приписувалася здатність очищення і захисту від темних сил. У Центральній Америці він символізує багатий урожай і родючість. У Греції очерет був емблемою музики і бога Пана, виготовив з тростини сопілка - флейту Пана.

Зернові рослини та культури, особливо пшениця , Означають достаток і достойне життя, достаток і процвітання. Зерна символізують потенційні можливості, які необхідно реалізувати, втілити. А зерна з паростками - це зародження чогось нового, поки незвіданого. Зерно у сні може виступати в якості зерна істини, вказувати на ситуацію, в якій слід розібратися, якщо в сні потрібно відокремити "зерна від плевел».

Зерна - це і матеріальний досвід, здатний привести до духовного розквіту в майбутньому. Як і випробування, яке в результаті зусиль може розвинути терпіння і витривалість, а може призвести і до іншого врожаю вчинків, залежно від персонального вибору. Колос - це ще й фалічний сексуальний символ.

Кукурудза як зерновий продукт символізує достаток і родючість. А за своєю формою - це ще й фалічний символ. Кукурудза може символізувати достаток, родючість і приріст, а також здорових дітей. Ця рослина має ще значення, пов'язане з нестандартним почуттям гумору.

Рис знаменує сімейне щастя і додаток потомства. Приготовлені страви з рису символізують клопоти, пов'язані з відвойованим у супротивника багатством. Сирий рис в їжу є передвісником розорення і хвороб. У Китаї для захисту від злих духів рис клали в рот померлих.

Ячмінь , Як і рис, символізує воскресіння і життя після смерті. Як і всі зернові, ця рослина є символом родючості.

Гриби - Цей фалічний за формою символ може мати кілька значень, від сексуальних пригод до удачі, якщо гриби годяться в їжу. Для тих сновидцев, які люблять самі збирати гриби, і, як правило, удача їм усміхається в грибному справі в реальному житті, в сновидінні їстівні гриби здатні провіщати матеріальну прибуток. Що не мають привабливого вигляду, червиві або деформовані у сні, навіть якщо гриби і їстівні, але неприємні на дотик, або тоді, коли у сновидца подібний гриб асоціюється з зображенням атомного вибуху, можуть означати хвороби і різного роду конфлікти. Ці рослини також можуть снитися до важливих змін в ситуаціях або відношеннях.

Отруйні гриби, в тому числі мухомори, символізують ситуацію здатну отруїти відносини, що є наслідком зловмисності або відвертої ворожнечі.

У наступній, заключній статті про рослини в снах буде розкрита тема квітів.