Головна » Статті » «Смачне» очищення нирок
Нирки - це орган, який надає великий вплив на роботу серця, кровоносної системи і всього організму в цілому. Нирки проводять через себе всю рідину, що надходить в наш організм, фільтрують її, очищають, затримують шкідливі речовини і виводять їх назовні. Коли нирки здорові, наш організм працює, як годинник.

Навіщо потрібно чистити нирки?

Щоб нирки добре працювали, вони повинні бути чистими, в них не повинні накопичуються шкідливі речовини. Якщо це все-таки відбувається, то вони випадають в осад і накопичуються у вигляді піску та каміння. Якщо в нирках вже є патологія, то це відразу відбивається на зовнішньому вигляді. У таких людей бувають набряки під очима, на руках, ногах. Вранці у них може набрякати все обличчя.

Коли нирки не справляються зі своєю роботою, то серцю доводиться перекачувати багато рідини, а це додаткове навантаження. В результаті підвищується кров'яний тиск, від цього страждають судини.

Якщо нирки не виводять назовні шлаки і токсини, то кров теж отруюється. Це позначається на роботі організму не кращим чином. Тепер зрозуміло, наскільки важливо підтримувати нирки в ідеальному стані, стежити за їх чистотою.

Продукти, які підтримують нирки в чистому стані

Можна очищати нирки за допомогою правильно підібраного харчування. Гіппократ говорив: «Їжа повинна бути ліками, а ліки повинні бути їжею». Ці слова великого лікаря означають, що використання корисних, натуральних, правильно підібраних продуктів здатне підтримувати наше тіло в хорошому стані і запобігати появі недуг.

Для того, щоб очистити нирки, якомога частіше вживайте наступні продукти:

брусниця,

журавлина,

кавун,

петрушка,

кріп,

рис,

шипшина ,

буряк.

Розповім про кожного з них докладніше. Насамперед, треба сказати, що всі вони без винятку володіють високим сечогінну дію. Це сприяє промиванню нирок, їх очищенню.

Брусниця

Дезінфікує організм. Знижує тиск. Розчиняє пісок і камені в нирках. Допомагає при ревматизмі, подагрі, відкладення солей.

Журавлина

Промиває нирки, розчиняє камені і пісок. Знижує тиск. Зміцнює кровоносні судини. Є жарознижувальну і протизапальну засобом.

Петрушка

Знімає набряклість, виводить зайву рідину з організму. Зміцнює кровоносні судини.

Кріп

Виводить зайву воду. Знижує тиск, позбавляє від головних болів. Заспокоює шлункові болі. Корисний для зору і серцево-судинної системи.

Кавун

Володіє сильним очисним дією. Розчиняє камені і пісок у нирках. Звільняє шлунково-кишковий тракт від шлаків. Знижує тиск. Запобігає появі пухлин. Є потужним антиоксидантом, омолоджує організм.

Шипшина

Містить дуже велику кількість вітаміну С, позбавляє від авітамінозу, підвищує імунітет. Знижує тиск, корисний при хворобах серця. Розчиняє пісок і камені в жовчному міхурі та нирках. Очищає кровоносну систему.

Рис

Ефективно виводить з організму зайву рідину і шлаки. Корисний при підвищеній кислотності і виразці шлунка.

Буряк

Виводить зайву рідину, очищає нирки і печінку. Звільняє організм від шлаків і токсинів, запобігає появі пухлин. Сприяє створенню нових клітин, омолоджує організм. Корисна для системи кровообігу. Перешкоджає ожирінню.

Намагайтеся використовувати ці продукти як можна частіше, бажано щодня. Робіть буряковий салат, приправляйте його петрушкою, кропом і рослинним маслом. Їжте варений рис, злегка підсолити його (краще взагалі без солі, соус теж не потрібний). Заварюйте ягоди шипшини для пиття. Їжте якомога більше брусниці та журавлини, можна з невеликою кількістю цукру.

А ось про кавуні треба сказати особливо.

Кавунове очищення нирок

У другій половині літа можна провести кавунове очищення нирок. Протягом дня потрібно їсти тільки кавун з чорним хлібом (найкраще бородінським). Нічого іншого в цей день їсти не можна.

Ви будете дуже часто ходити в туалет, але це добре, нирки будуть інтенсивно промиватися. Крім них очиститься також шлунково-кишковий тракт .

У день очищення ви можете помітити, що сеча стала мутнуватої (це не обов'язково, таке відбувається не у всіх). Це добре, значить, нирки очищаються, з них виходить все непотрібне. Коли чистка буде закінчена, сеча стане абсолютно прозорою.

Кавунову чищення можна проводити раз на тиждень. Частіше не потрібно! Виведення рідини дає організму чималу навантаження. Тому не намагайтеся перестаратися, все має бути в міру.

Важливе зауваження. Вибираючи кавун, Стежте, щоб він був стиглим, хорошої якості. Якщо м'якоть кавуна бліда, млява, тим більше якщо її структура нагадує вату або поролон, такий кавун їсти не можна, в ньому занадто багато нітратів.

А от якщо м'якоть кавуна червона, пружна, сахаристая - значить, він хороший і його можна вживати.