Головна » Статті » Поради на вересень
Поради на вересень для всіх знаків зодіаку.

Овен

21 березня - 20 квітня

Для Овнів це місяць, повний клопоту, і більша частина з них пов'язана з фінансовими питаннями. Якщо ви давно вирішили здійснити якусь велику покупку, то діяти потрібно дуже обережно, прораховував усі можливі ризики. Витрачайте накопичені гроші, але виконуйте пріоритети, тобто не захоплюйтеся нічим зайвим. Овни дуже рухливі, у вас багато поїздок, переміщень, і в поведінці потрібно дотримуватися більше обережності. Чи не контактуйте з сторонніми людьми, вас може хтось образити. Не варто пізно повертатися додому, краще буде не здійснювати поки ніяких дальніх поїздок. Відкладіть відпустку, якщо ви його планували. Овни мало часу приділяють своєму особистому житті, і це зовсім не правильно. Ваш чоловік може кимось захопитися, і не зайве було б його контролювати і в той же час проявити турботу і ласку. Якщо ви поки вільні, жодних серйозних знайомств не відбувається, і в кінці місяця ви розумієте, що самотність вам починає набридати. Емоційно Овни стабільні. Вас більше хвилює навколишнє життя, ніж свої переживання.

Телець

21 квітня - 21 травня

Зазвичай практичні Тельці у вересні на себе не схожі, як раз зараз вам властива марнотратність, з якою важко впоратися. Ви постійно відправляєтеся в магазини і купуєте непотрібні речі, на які потім з подивом дивіться. Але поки ви отримуєте дуже непоганий дохід, і тому можете собі це дозволити. Тельці зацікавлені своєю роботою. Мабуть, вам повинні дати підвищення, так що намагайтеся звернути на себе увагу. Але, можливо, вам доведеться працювати понаднормово, так що навантаження підвищиться. Але життєвих сил у вас вистачає, тим більше, що ви вирішили зайнятися спортом - можна купити абонемент на нудні осінні місяці, це дуже підніме вам настрій. Тельці, на жаль, роблять один промах за іншим в особистому житті. Ті, хто подобаються вам, не звертають на вас уваги, і ви починаєте квапити події. Не варто робити самій ніяких зізнань, це може вам тільки нашкодити. У сімейному житті конфлікти затіваєте ви самі, і від цього страждаєте.

Близнюки

22 травня - 21 червня

Вам потрібно постаратися використовувати всі можливості, які нарешті надаються в плані роботи. Якщо довго не щастило, то ситуація, нарешті, змінюється на вашу користь, тільки доведеться приймати швидкі рішення, які залежать від кожної певної ситуації. Краще йдуть справи у Близнюків, які працюють на себе. А ось якщо у вас є партнери, то вони якраз здатні вставляти вам палиці в колеса і таким чином заважати вашому просування вперед. Можливий розрив якихось стосунків, які тривали дуже довго. Нових партнерів по бізнесу в цьому році точно шукати не варто! Деякі перетворення можуть бути в особистому житті. Ви чимось розчаровані, але поки не можете зрозуміти, що ж вас насправді дратує. Кохана людина проявляє мало теплоти, але ж і ви самі, схоже, до нього дещо охолонули? Але восени краще не варто нічого міняти в цій сфері, навпаки, спробуйте добитися стабільності. До кінця місяця ви зрозумієте, що ваше матеріальне становище стає більш стабільним, і це піднімає вам настрій.

Рак

22 червня - 23 липня

Раки тільки з вигляду здаються спокійними, насправді у них всередині вирують пристрасті, і в деякі дні вони відкрито прориваються назовні. В першу чергу ви зриваєте свій гнів на партнері по шлюбу, кому вже точно не поздоровиться! Вся перша половина місяця проходить в постійних сварках, і ви часом самі не розумієте, чого ж ви від нього хочете. Раки повинні бути більш дбайливими до оточуючих людей, інакше самі зароблять собі проблеми. Непогано б вам було переключитися на домашні справи, наприклад, зайнятися ремонтом квартири, який ви відкладали все літо. Або зробити повну перестановку меблів, що дасть вам ілюзію того, що ви кудись переїхали. Якщо вам запропонують нове місце роботи саме у вересні, в цьому немає нічого дивного, адже ви його давно шукали. Спробуйте дізнатися, наскільки це вигідно для вас. Вам можуть обіцяти більше, ніж дадуть насправді, але в чомусь ви спочатку можете відстояти свої права! Наприкінці місяця у Раків настрій змінюється в кращу сторону, з'являються оптимізм і бажання багато чого досягти.

Лев 

24 липня - 23 серпня

Левиці відчувають себе трохи не в своїй тарілці. Ви не так егоїстичні, як зазвичай, схильні всьому поступатися, але внутрішньо ви самі цим незадоволені! Тим більше що ваші родичі вимагають від вас занадто багато чого, і ви це відразу розумієте. Особливо дивно можуть вибудовуватися відносини між братами і сестрами, вам доведеться надавати їм допомогу - не тільки моральну, а й матеріальну. Є ймовірність, що на їх прохання ви підете в якусь поїздку, щоб вирішити їхні проблеми. Непросто розвиваються події на роботі. У першу чергу потрібно побоюватися чиєїсь заздрості, яку ретельно приховували. Вам можуть дати дуже вигідну роботу, і саме це буде когось дратувати. Жінки зараз вам приносять більше проблем, ніж чоловіки. В особистому житті Левиці стикаються з подіями, які відбувалися дуже давно і зараз повернулися. Не варто ілюзорно дивитися на навколишнє життя, просто доставте собі задоволення і ні про що не мрійте. Якщо Левиці захочуть вкласти у щось гроші, робити це потрібно дуже обережно, порадьтеся з фахівцями, інакше можливі втрати.

Діва

24 серпня - 21 вересня

Діви з подивом розуміють, що настала осінь, адже влітку ви планували безліч справ, але, як виявилося, і половини з них вам не вдалося завершити. Ви намагалися зайнятися якимось складним питанням, пов'язаним з квартирою або будь-якою нерухомістю, але не зрушили з мертвої точки. Може, вам заважало поганий настрій, але зараз воно поступово налагоджується, і пора братися за справи. Перша половина вересня найбільш вдала для питань, пов'язаних з нерухомістю, можуть підвертається дуже непогані варіанти. Пора серйозно подумати і про роботу. Якщо ви скрупульозно підрахуєте свої доходи, то з'ясуєте, що влітку вони впали. Якщо у вас приватна практика, це відповідний час, щоб добитися більшої популярності у клієнтів. Діви абсолютно не розуміють, чому у них відсутній особисте життя. Насправді, винні в цьому ви самі, не можна бути такою неприступною! Якщо ви зараз захочете завести нове знайомство, це вдасться зробити дуже швидко, і воно піде вам на користь! Особливою романтики я вам не обіцяю, але час ви проведете непогано.

Ваги

22 вересня - 23 жовтня

Порожні надії і бажання супроводжують Терезам весь цей місяць. Ви втратили себе і напрямок діяльності, і потрібно вживати якісь термінові заходи. У першу чергу я вам рекомендую серйозно переглянути все, що пов'язано з вашою роботою. Мабуть, пора поміняти напрям діяльності, щоб починати домагатися якихось позитивних результатів. Якщо ви молоді, варто подумати про додаткову освіту. Природно, що це пов'язано з певним вкладенням коштів, але вас це не повинно лякати. У вересні вам можна взяти кредит, ви зможете його вчасно повернути. Домашні справи Терезів йдуть непогано, тут у вас якраз панує необхідна гармонія, вас підтримують і розуміють. Але романтична сторона життя у Терезів практично відсутня. Емоції зійшли нанівець, а вам так необхідні любов і турбота! Невелике романтичну пригоду вам зовсім би не зашкодило, тільки діяти потрібно з граничною обережністю. Ваги в кінці місяця явно більш вдалим, ніж на початку, можна сподіватися, що радісні події з'являться і ви знайдете вірний шлях, який і принесе вам надалі успіх.

Скорпіон

24 жовтня - 22 листопада

Скорпіони не налаштовані на будь-які зміни, ви вирішили взяти паузу і зажити спокійним осінньої життям. На роботі поки немає ніяких змін, навіть якщо ви планували якісь зміни, вони зараз навряд чи відбудуться. Те місце, на яке ви розраховували, можуть віддати іншій людині, але чомусь ви поставитеся до цього вельми спокійно. У фінансовому відношенні ви у виграшному положенні і навіть можете отримати доходи, на які раніше і не розраховували. Тому можна запланувати відпустку, про який ви так давно мріяли, і подивитися нові місця на батьківщині або за кордоном. Всі поїздки у вас зараз будуть дуже вдалі. Варто подумати і про свою зовнішність і здоров'я. Якщо ви підете в салон краси, то результат перевершить всі очікування! Це вам тим більше потрібно, оскільки ймовірно дуже цікаве знайомство, яке може відбутися в поїздці на далеку відстань. Активний спорт Скорпіонам зараз зовсім не зашкодить, вам потрібно набиратися енергії, якої вам явно не вистачає. Складний момент місяця - відносини з батьками. Тут вам потрібно проявити терпіння і витримку.

Стрілець

23 листопада - 21 грудня

Стрільців чекають найнеймовірніші події, і, мабуть, потрібно дотримуватися граничну обережність, щоб самій собі не нашкодити. Знайомства особистого характеру слідують одне за іншим, але вас можуть використовувати в своїх цілях, і беззастережно довіряти чоловікам я вам не раджу. Ви надзвичайно сексуально привабливі, і саме в цьому можуть таїтися проблеми. Будьте стриманіше, тоді особливих неприємностей не станеться. Багато Стрільці успішні на роботі, до вашої думки прислухаються, і ймовірно, що вас поставлять на великий проект або несподівано відправлять у відрядження. Якщо події розвиватимуться бурхливо, Стрільці навіть можуть поміняти роботу - ви отримаєте те, про що мріяли, причому абсолютно несподівано для себе. Відносно грошових питань я б не радила вам поспішати, ви не зовсім правильно розумієте реальну ситуацію і навіть бачите її в спотвореному вигляді. Не варто вкладати гроші в сумнівні проекти, якими б спокусливими вони вам не здавалися.

Козеріг

22 грудня - 19 січня

Козероги до всього ставляться дуже грунтовно, як зазвичай це їм і притаманне. Ви не докрутить чужої думки і грунтуватися тільки на своїх переконаннях, вас дуже важко збити з пантелику, хоча саме це і намагаються зробити з усіх боків. Ваші стосунки з партнерами стають дуже напруженими, і стосується це як шлюбу, так і ділових зв'язків. У шлюбі перемогти вам не вдасться, в середині місяця може розгорітися великий конфлікт, який зважиться не на вашу користь. Ви довго будете від нього відходити, затаїв образу і навіть спробуєте помститися, що вам дуже невластиво. Якщо в цей момент у вас з'явиться новий шанувальник, ви легко схиліться до зради, про що, безсумнівно, потім пошкодуєте. Вам важливо триматися за свою сім'ю і дружина, без стабільності у цій сфері ви пропадете. Десь потрібно шукати способи релаксації. Більше гуляйте, купіть нові книги і частіше спілкуйтеся з подругами. Якраз вони можуть вам допомогти найбільше. Не варто вирушати в тривалі і далекі поїздки, вас це не відверне від особистих проблем. Матеріально Козероги не дуже щасливі, але ви вмієте заощаджувати, і це вас рятує.

Водолій

20 січня - 19 лютого

Водоліям пора заспокоїтися і забути все бурхливі події цього літа. Ви і так встигли зробити дуже багато, потрібно трохи отямитися. Для цього найбільше підійде зарубіжний відпочинок з повною зміною обстановки. Вам потрібні нові враження, щоб забути все, що у вас відбувалося. Якщо зав'язався роман, то не варто чекати його продовження, ні до чого хорошого це не приведе. Водолії здатні зараз розглядати ситуацію з позицій розуму, а не емоцій, і готові виправити всі помилки, які встигли допустити. Для вас зараз особливо важливо зайнятися роботою, яку ви грунтовно запустили. Якщо це приватний бізнес, спробуйте в нього вкласти, якомога більше грошей, тоді справи підуть в гору. Взагалі, восени Водолії не повинні боятися витрачати. Ці гроші до вас повернуться і навіть примножаться. Але краще бути більш потайливої ??і про свої плани нікому не розповідати. Навіть найближчі подруги можуть вам зараз заздрити, і в першу чергу це може стосуватися роботи.

Риби

20 лютого - 20 березня

Мабуть, Риби - один з найбільш щасливих знаків зодіаку: за що б ви не бралися, все у вас виходить досить легко. У першу чергу займіться вирішенням серйозних проблем, які ви давно відкладали через те, що вони здавалися вам нездійсненними. Зараз це не так, і якщо ви хотіли купити квартиру або будинок за містом, вирішити питання з землею, то відповідні варіанти будуть з'являтися один за іншим. Риби практичні і в той же час далекоглядні. Для особистого життя вам більшою мірою підходить перша половина місяця. Всі романтичні побачення проходять у дуже приємній обстановці, і у вас з'являється право вибору. Риби в прекрасній формі і дуже сексуальні, що просто притягує до вас чоловіків. Удача настільки до вас прихильна, що ви можете отримати пропозицію про шлюб, і скоро ваша свобода зникне. Деяке занепокоєння вам може доставляти начальник, але ви якимось чином знаходите і з ним спільну мову. Якщо вам обіцяно підвищення, потрібно його негайно просити, або вакансія пройде повз вас! Вересень може багато чого змінити в житті Риб, ви це відчуваєте, і у вас прекрасний настрій.