Хінкалі

Хінкалі - страва кавказької кухні. Також як і пельмені, їх ліплять з тіста з начинкою з м'ясного фаршу. Фарш переважно готувати з суміші свинини, яловичини і баранини в рівних пропорціях, з додаванням зелені і мелених насіння кінзи. Тісто замішують без додавання яєць, тільки борошно, сіль і вода. До готових хінкалі можна подати оцет, змішаний з сіллю, чорним перцем і бульйоном.
Замісимо круте тісто зі склянки з чвертю води, солі та борошна, дамо відлежатися, підмішування і розділимо на дві ковбаски діаметром 4 см, і наріжемо його на шматочки в 1 см шириною. Цієї кількості вистачає приблизно на 16 штук.
Хінкалі

Приготуємо фарш: 500 г м'яса промолоти на крупній решітці. Хороший результат дає суміш свинини, яловичини і баранини в рівних пропорціях. Фарш посолити, поперчити, всипати товчені насіння кінзи, петрушку, додати цибулину, нарізану не дуже дрібно і холодну воду - скільки візьме, ложок 5 - 6.
Хінкалі

Кожен шматочок розкачати окремо в тонкий млинець діаметром приблизно 15 см (готові хінкалі будуть мати діаметр приблизно 6-7 см - вони досить великі) можна робити дрібніше, можна більше. Ці - середні, на порцію більше 2-3х не з'їсти.
Хінкалі

Постарайтеся розкачати так, щоб до країв тісто було тонше. Фарш викладають, не доходячи пари см до країв. Акуратними складочками тісто збираємо над фаршем, прищипуючи сборочкі. Сборочек повинно бути 20-2 5. Верхівку формуємо піпочкой - при варінні вона збережеться, в неї можна застромити вилку без ризику прорвати тісто і обляпали соком. Другою рукою притримують при їжі саму хінкалі.
У киплячу воду кидати по одному. Злегка поворушити шумівкою, щоб не прилипли до дна. При варінні вони перекинуться вузликом вниз. Варити після закипання хвилин 10. Вийняти на тарілку, до них подати оцет, змішаний з сіллю, чорним перцем і бульйоном.
Хінкалі

Інгредієнти :
для тіста: вода - 1. 4 склянки; борошно, сіль - за смаком; для начинки: фарш (суміш свинини, яловичини і баранини в рівних пропорціях), сіль, перець - за смаком; кінза (насіння) - на смак; петрушка - за смаком; ріпчаста цибуля - 1 шт.