Смажені креветки

Смажені креветки смачні самі по собі і дуже часто використовуються в інших стравах. Сьогодні я розповім основні принципи смаження креветок.
Смажені креветки

Смажені креветки

Я купую заморожені креветки. У першу чергу згадуємо, що креветки - це морепродукти. А морепродукти потрібно дуже акуратно розморожувати. Для розморожування кладемо креветки вниз холодильника на 8-10 годин.
Смажені креветки

Смажені креветки

? азмороженние креветки потрібно почистити. Для цього прибрати весь хітиновий покрив, хвостовий плавник залишаємо. З внутрішньої сторони прорізати креветку ножем, але не до кінця, а десь до середини. Вийняти пряму кишку. Це досить простий процес. Перед смаженням треба почистити всі креветки.
Смажені креветки

Смажені креветки

У сковороду з товстим дном налити рослинне масло. ? азогреть сковорідку з олією. Викласти відразу всі креветки. Швидко обсмажити з одного і з другого боку до зміни кольору. Коли креветки смажаться з другої сторони посолити, поперчити. Можна додавати будь-які спеції за смаком. Коли креветки змінювати колір з другої сторони, їх потрібно перемішати, щоб спеції рівномірно розподілилися. Звертаю особливо увагу, час смаження креветок не більше 3-х хвилин.
Готові смажені креветки будуть відмінною закускою до пива.
Приємного апетиту!
Інгредієнти :
великі креветки (наприклад тигрові),
рослинне масло (соняшникове або оливкове),
сіль,
перець,
спеції за смаком.