Головна » Кулінарні статті. Поради та секрети » Хороша зубна щітка - запорука гарної посмішки
Добре маленьким дітям - не страшно, коли випадають молочні зубки, адже на їх місці виростуть постійні. Дорослі такого щастя позбавлені, тому ми намагаємося регулярно піклуватися про стан зубів.

Стоматологічні клініки пропонують найрізноманітніші послуги - лікування, нарощування, відбілювання, протезування зубів із застосуванням сучасних матеріалів. Однак дуже багато залежить і від нас самих, і далеко не в останню чергу - від правильно вибраної зубної щітки. Якою вона повинна бути?

По-перше, необхідно звернути увагу на жорсткість щетини. Зазвичай рекомендується використовувати щітки з щетиною середньої жорсткості. Для маленьких дітей можна придбай модель помягче, як і для людей із захворюваннями ясен.

Бажано, щоб з'єднання ручки щітки з голівкою було гнучким - це дозволить не тільки проникати у важкодоступні місця, але й регулювати силу натиску. Зверніть увагу і на довжину головки, вона повинна бути близько 25-30 мм, інакше якісно почистити зуби буде досить важко. Відмінне рішення - щетина різної довжини, що роблять чистку більш ефективною і сприяє охопленню більшої області. Крім того, кінчики щітки повинні бути закруглені, щоб уникнути пошкодження ясен.

Зубні щітки вимагають ретельного догляду. Їх потрібно промивати милом після кожного застосування, а зберігати щетиною вгору - завдяки цьому вони збережуть форму. Не забувайте, що щітки вимагають заміни не рідше, ніж кожні три місяці.

Коли ми говоримо йде про здоров'я та красу, важлива будь-яка дрібниця. Купуйте якісну зубну щітку - і посміхайтеся!