Головна » Кулінарні статті. Поради та секрети » Хай-тек - стиль інтер'єру і стиль життя
Внутрішнє оздоблення квартири - це не просто певний колір стін і набір меблів, це ще й вираз характеру і світогляду господарів будинку. Тому так важливо вибрати стиль, який стане основним. Звичайно, для гармонійного і ексклюзивного оформлення доведеться замовити дизайн інтер'єру , Звернувшись до фахівців. Але навіть у цьому випадку не буде зайвим мати загальне уявлення про актуальні тенденції.

Одним з найбільш модних напрямів вже кілька років продовжує залишатися хай-тек. Саме цю назву можна перекласти як «високі технології», і оздоблення квартири в стилі хай-тек зазвичай витримано саме в такому, ультрасучасному дусі.

По-перше, вживані матеріали - це, переважно, скло, метал, пластик. Ліс та розкішні класичні тканини в такому інтер'єрі будуть зовсім недоречні. Спочатку виник як індустріальний стиль, який використовувався для дизайну промислових приміщень, хай-тек вітає включення до оформлення технічних деталей - арматури, труб, воздуховодов.

Гладкі, поліровані, блискучі поверхні - ще одна характерна риса цього напрямку. Дуже доречні в такому інтер'єрі будуть відображають дзеркальні стелі або пофарбовані стіни. Що стосується меблів - перевага віддається функціональним стелажним конструкцій, які нагадують офісний інтер'єр. Якщо ви використовуєте цей стиль - забудьте про розкішних люстрах і торшерах. Вбудовані світильники, галогенові лампи - саме те, що потрібно.

Для хай-тек характерні світлі відтінки, які розбавляються яскравою плямою - наприклад, червоний диван на тлі білих або сірих стін. Подібне оформлення справляє враження холодності, але разом з тим - легкості і невагомості простору. Дуже гармонійно вписуються в таке приміщення технічні деталі - вбудована техніка на кухні, плазмова панель, сучасний комп'ютер.

Погляд у технічно досконале, урбаністичне майбутнє - мабуть, так можна назвати стиль хай-тек.