Головна » Кулінарні статті. Поради та секрети » Топ-10 речей, які не терплять других рук
У сучасних умовах буває набагато вигідніше придбати стару річ, ніж половину життя збирати на нову. Але є й такі, які необхідно брати тільки з "перших рук".
Шолом. Основне завдання цього пристосування - захист від механічних зовнішніх впливів. Шоломи, що побували в аварії, легко втрачають свої захисні властивості, зберігаючи при цьому зовнішню цілісність. Тому якщо не хочете ризикнути власним здоров'ям - купуйте нові.
Гідрокостюм. Виготовляється він з неопрену - спеціальної синтетичної тканини, яка втрачає свої властивості при частих змінах тиску, які бувають при зануреннях. Тому якщо ви хочете залишатися в теплі, то слід купувати новий комплект. Єдиний гідрокостюм, який можна перекупити - це спеціально призначений для серфінгу.
Матрац. Матрац також важливий, як новий одяг чи взуття, тому що з часом він підстроює свою форму саме під ваше тіло, тому така річ повинна бути тільки новою.
Туфлі. Тут навіть говорити нема про що, неможливо уявити собі б /у взуття, яка буде добре сидіти й не зашкодить ногам.
Відеокамера. Поки ця річ створена не з гуми, то можна навіть відкинути всі думки про те, щоб придбати стару камеру. Немає жодних гарантій, що річ не падала з висоти, так як це може проявитися з часом, а ремонт її варто дуже чималих грошей, так як в неї вбудований складний механізм. Якщо ж вартість "кусається", то краще придбати модель минулого року, вона більш економна, а в якості відтворення і запису може навіть бути краще, ніж самі останні моделі.
Пилосос. Це засіб для очищення квартири від пилу і бруду зараз просто незамінне. Але краще купувати новий, тому що в б /у моделях може бути несправний фільтр, який не дозволяє пилу виходити назовні разом з повітрям.
DVD-плеєр. Вся заковика в тому, що лазер, за допомогою якого зчитується вся інформація з накопичувача, має властивість швидко зношуватися, тому якість програвання з часом починає знижуватися. Заміна цього механізму часом коштує більше, ніж новий плеєр.
Плазма. Не можна купувати плазмові телевізори без гарантії, тому що вартість їх ремонту дуже висока. Крім того, з часом вигоряє плазма, втрачаючи свої властивості.
Ноутбук. Дуже функціональна і мобільний річ в сучасному суспільстві. Тому на нього найчастіше і обрушуються чашки з кавою або іншими рідинами, та й кидають їх у кілька разів частіше, ніж звичайні комп'ютери. Купуючи б /у ноутбук ви ризикуєте отримати модель, у якої, скажімо, не будуть працювати кілька клавіш, а змінити клавіатуру - це вам не нову до комп'ютера купити, тут потрібно звертатися в дорогий сервіс.
Автомобільні сидіння для дітей. Уважний батько ніколи не придбає старі дитячі сидіння для автомобілів, так як їх основна функція - захист, а після аварій вони можуть повністю зберегти ідеальний зовнішній вигляд, при цьому, не маючи ніяких захисних властивостей. Єдиний виняток - придбання цього крісла у родичів або друзів, коли можна бути повністю впевненими, що це крісло не побувало в аварії.