Пішли в минуле часи, коли ми їли продукти, куплені в магазинах, не замислюючись про склад, а їх якість визначалося двома категоріями - свіжий і «другої свіжості». Сьогоднішній споживач - грамотний, інформований, що знає про хімічний склад продуктів якщо не все, то дуже багато чого. Саме тому напис на упаковці «Виготовлено без додавання ГМО» для багатьох перетворюється на обов'язкову умову вибору товару.

Продукти з ГМО (генетично модифікованими організмами) включають до свого складу чужорідні гени. Наприклад - в полуницю впроваджуються гени полярних риб, щоб ягода стала більш морозостійкою. Або в картоплю - гени скорпіона, щоб його не псували інші комахи. Виглядає це трохи лякає, проте з давніх пір селекціонери займаються, за великим рахунком, тим же - шукають можливості поліпшити ті чи інші властивості продукту, підвищити врожайність. Тільки якщо колись на таку роботу йшли десятиліття, то зараз мета досягається дуже швидко.

Сказати точно, чи шкідливі ГМО, однозначно не може ніхто з однієї простої причини - занадто малий термін їхньої присутності на світовому продуктовому ринку. Однак поява цих добавок викликало невгаваючі суперечки про наслідки вживання подібних продуктів у їжу, які можуть досить віддаленими (навіть через кілька поколінь). Вчені стверджують, що отримані людиною трансгени здатні змінювати його ДНК, а значить - викликати появу неделящихся (іншими словами, ракових) клітин, або зміни статевої сфери (що може стати однією з причин серйозних вроджених захворювань дітей), алергічних реакцій, зниження імунітету.

При цьому є й інша думка - у порівнянні з продуктами, рецепти виготовлення яких включають в себе консерванти, ароматизатори, барвники, товари з ГМО практично нешкідливі. Сказати однозначно, хто з дослідників прав, можна буде лише через кілька десятків років.

Як би там не було, слід звертати пильну увагу на продукти, придбані в магазинах. Як мінімум - уважно вивчати їх склад. Справа в тому, що не так давно в? оссии був прийнятий закон, що зобов'язує виробників вказувати присутність в рецептурі досягнень генної інженерії. Продукти, у виробництві яких частіше за інших присутні ГМО, - соя, буряк, кукурудза, пшениця, картопля, фрукти, м'ясо, рапс.

Комахи ніколи не стануть їсти овочі та фрукти з сторонніми генами. Тому яблучко, не дуже гарне на вигляд, набагато безпечніше, ніж глянсове і ошатне. Крім того, наявність у складі рослинного білка говорить про присутність, швидше за все, сої, яка з великою часткою ймовірності може бути генетично модифікованою. Те ж саме можна сказати про кукурудзу (вона може входити до складу соусів, приправ, чіпсів) і крохмалі, що міститься у великій кількості продуктів.

За статистикою, великою кількістю ГМО «грішать» ковбасні вироби. За ними слідують дитяче харчування, газовані напої, морозиво і шоколад. За великим рахунком, це продукти, без яких можна обійтися (навіть від покупного фруктового пюре для малюків не складно відмовитися). Варто це робити чи ні - кожен вирішує самостійно.